עמוד ראשי  |  התחבר או אם אינך עדיין רשום, הרשם בחינם.
  בלוגר  
אודות
קבלת עדכונים
רוצים לקבל הודעה במייל בכל פעם שהבלוג שלי מתעדכן ?

עדכוני RSS
חיפוש
נושאים
ארכיון

השכרת מנופים

15/04/2019 16:32
יהודה
מנופים, ציוד לתעשייה, ציוד הובלה

מתי יש צורך להשכיר מנוף?

השכרת מנוף יכולה לקצר משמעותית את העבודה בכל מקום שהוא, בין אם מדובר על נמל, אתר בנייה או הובלה. המנוף יכול להיות שימושי במיוחד בכל מקום שעובדים איתו כיוון שהוא יכול לשנע ציוד במשקל רב לגובה רב תוך כמה דקות ספורות כולל ההטענה והפריקה שלו. המנוף יכול להיות יעיל מאוד למרות שיש כמה סוגים שונים שלו, כמו למשל עגורן או מנוף הרמה שבדרך כלל משמש להובלות. המנוף יכול לסחוב את רהיטי הדירה שלכם עד לקומה גבוהה בלי בעיה ובלי להסתבך עם נזקים שיגרמו לציוד בדרך בגרמי המדרגות, שינוע מכולות, שינוע חומרי בניין באתר הבנייה וכולי.


כיצד מתבצעת השכרת מנופים?

יש בעיה אחת עם מנוף והיא המחיר שלו. המחיר של מנוף יכול להגיע למיליוני שקלים וכך למעשה ההשכרה שלו הופכת להיות אטרקטיבית יותר. אמנם הקנייה שלו תהיה משתלמת יותר בשימוש ארוך טווח אך בסופו של דבר ההשכרה עצמה תהיה נוחה יותר למי שלא משתמש בו באופן קבוע. גם חברות בנייה גדולות לעתים יעדיפו להשכיר את המנוף לתקופות זמן ארוכות ומשתלמות יותר מאשר לקנות אותו כי אז הן גם לא צריכות למצוא לו מפעיל, לא להרכיב אותו, לא לשנע אותו ובטח לא לתחזק את המנוף, תחזוקה לא פשוטה בכלל.


כמה עולה להשכיר מנוף?

השכרת מנוף יכולה לעלות בטווח מחירים רחב מאוד בין 300 ועד אלפי שקלים לשעה אחת בודדת. המחיר מושפע ממספר רב של פרמטרים ולכן קשה לדבר על מחיר מדויק בלי שיודעים מה אתם צריכים. ככל שהמנוף יעלה לגובה רב יותר כך הוא גם יעלה יותר. ככל שהוא יושכר לזמן רב יותר כך המחיר יהיה יותר משתלם. אם תשכירו אותו לחודש הוא יעלה הרבה פחות לשעה מאשר השכרה לשמונה שעות וכך גם ההבדל בין השכרה לחצי יום והשכרה לשעה. כמובן שיש קשר גם בין המחיר לבין סקר השוק שתבצעו כי יש כמה חברות שונות שמספקות השכרת מנופים ורק אחרי השוואת מחירים תדעו מה ההצעה הכי משתלמת. 

כתיבת תגובה:
שמכם:

אימייל:

קישור:

תגובה:


הקלד את המספר המופיע בתמונה: